Позакласні заходи

Міський брейн-ринг «Підліток і право»
Мета: популяризувати правові знання, формувати правову культуру серед учнівської молоді, правові знання та навички правомірної поведінки для реалізації своїх прав та обов’язків; формувати громадянську компетентність; за допомогою пізнавально-навчальних ігор викликати інтерес до уроків правознавства.

День Соборності  України
Матеріали до учнівської конференції
Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.


Інтелектуально-розважальна гра з мультимедійним супроводом "Я люблю Україну"
Матеріали для проведення гри
Ми живемо на святій землі – Україні! Ми цінуємо її традиції, вивчаємо її історію і дійсно любимо нашу Батьківщину! Україна має свою багатовікову історію, своєрідну культуру, літературу. Нам є чим пишатися, що цінувати, вивчати, про що розповісти іншим.


Правничий квест
План проведення (з питаннями)
Молоді і юридично підковані старшокласники групами по п’ять осіб рухаються по школі у пошуках підказок та завдань

Немає коментарів:

Дописати коментар